Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

JESTEŚMY PO WARSZTATACH, ALE O WARSZTATACH JESZCZE BĘDZIE / VIDEO

Utworzono dnia 20.05.2022
Czcionka:

Warsztaty Rehabilitacyjno–Teatralne Augustowskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych ,,ASON" przeszły do historii ☹ Właśnie dziś, 20 maja 2022 uczestnicy tego 5. dniowego wydarzenia wrócili do swoich domów. Te 3 zdjęcia, to zapowiedź obszernej fotorelacji z warsztatów i filmiku z pierwszego spektaklu Teatru „ASON”.

Przypominamy, że warsztaty mogliśmy zorganizować przy wsparciu Gminy Miasto Augustów. 

Ewa. 

Nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszej scenerii do rehabilitacji ruchowej jak mieliśmy tym razem :) 

Warsztat z zajęć teatralnych i jego finał, czyli prapremiera pierwszego spektaklu Teatru ASON, który spontanicznie i niezamierzenie powstał przy tej okazji, odniósł niespodziewany efekt. Kilku uczestników napawano, poczuło ducha Teatru i odkryło w sobie nowy sposób na samorealizację i wewnętrzne upiększenie swojego życia. Olbrzymia w tym zasługa naszej instruktorki, Pani Ani Gajdzińskiej, aktorki i pasjonatki Teatru. Na scenie zagościł "Czerwony Kapturek" :) 

Pamiątkowe zdjęcie na zakończenie turnusu zrobiliśmy po koncercie "Duatu z Przypadki" w składzie: Dorota Bujnowska i Emil Kulbacki. Przez 2. godziny w przepięknej scenerii, na scenie ośrodka Lesny Zakątek Kultury "Zdrowa Zośka", którego gospodynią jest Pani Justyna Krzywińska, artyści śpiewali nam znane i popularne szlagiery. Kto chciał, mógł przyłączyć się do ich wspólnego wykonania, do czego zresztą byliśmy usilnie zachęcani przez panią Dorotkę :)  Już na spokojnie możecie obejrzeć videorealcję z warsztatów i pierwszy spektakl Teatru ASON. Przygotowaliśmy 2 filmiki.

Tytuł pierwszej części to:

WARSZTATY REHABILITACYJNO–TEATRALNE „ASON” 2022 / CZ.1

Druga to:

TEATR ASON. INSCENIZACJA BAJKI BRACI GRIMM O CZERWONYM KAPTURKU

Wystarczy kliknąć na podane tytuły, a zostaniecie bezpośrednio przekierowani do filmików na YouTube.

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Starostwo Powiatowe

Urząd Miejski

Integracja

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 16

W poprzednim tygodniu: 35

W tym miesiącu: 42

W poprzednim miesiącu: 121

Wszystkich: 6061