Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wydarzenia

 

Informacje o aktualnych wydarzeniach zamieszczamy na naszej Stronie Głównej.


Informujemy, że 15 grudnia 2018 r. o godz. 12:00 odbędzie się Spotkanie Opłatkowe członków "ASON". Więcej informacji na ten temat można uzyskać osobiście w siedzibie "ASON", telefonicznie lub pisząc na adres poczty e-mail stowarzyszenia.

(i)


Warsztaty psychologiczno-terapeutyczno-rehabilitacyjne pod nazwą ,,Trampolina” realizowane przez Augustowskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych ,,ASON” przy wsparciu Gminy Miasta Augustów, Banku Spółdzielczego w Augustowie oraz sympatyków stowarzyszenia realizowane są od 1 kwietnia do 15 grudnia 2017 r.

Uroczysta inauguracja projektu odbyła się 27 czerwca 2017r w Tawernie ,,Szekla” w Augustowie gdzie uczestnicy i członkowie i sympatycy stowarzyszenia przy ognisku i dźwiękach muzyki mieli możliwość wspólnego spędzenia czasu w pięknym zakątku Augustowa. Stowarzyszenie w ramach tego projektu przeprowadza zajęcia z psychologiem, fizjoterapeutą oraz 5 dniowe warsztaty edukacyjno- rehabilitacyjne w ośrodku ,,Maniówka” w Nowej Wsi k/ Suwałk. Podczas pobytu w ośrodku oprócz indywidualnych zajęć rehabilitacyjnych i usprawniających mieli okazję poznać historię i walory najstarszego Parku Krajobrazowego w Polsce- Suwalskiego Parku Krajobrazowego przekazaną przez Alicję Haracińską reprezentującą SPK. O Suwalszczyźnie jej walorach kulturowych i krajobrazowych oraz krótki rys historyczny przybliżył znany regionalista Jan Bacewicz. Uczestnikom warsztatów o pszczołach ich życiu i produktach jakie od nich pozyskujemy opowiadała Julia Bagan. Warsztaty z wykonywania Motanek - Ziarnuszek prowadziła Alicja Wasilewska z Suwalskiego Przytuliska. Wieczorem przy ognisku i dźwiękach muzyki grupa miała czas na wspólny śpiew i rozmowy.

E.M.


 


 

 

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Starostwo Powiatowe

Urząd Miejski

Integracja