Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zadanie projektu 3E Entuzjazm Empatia Edukacja

Utworzono dnia 08.09.2019
Czcionka:

W naszym zadaniu uczestniczyło 20 osób niepełnosprawnych i 2 opiekunów. Podczas pobytu w Centrum Turystyczno- Rehabilitacyjnym ZAZ Krzyżewo uczestnicy korzystali z zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych indywidualnie, groty solnej, siłowni zewnętrznej i innych atrakcji:

Odwiedzili także siedzibę Narwiańskiego Parku Narodowego w Kurowie gdzie pracownica NPN opowiedziała o położeniu, historii, faunie i florze tego miejsca a następnie odbyli spacer kładką wtapiając się w to urokliwe miejsce.

Przeprowadzone przez Panią Agatę Głogowską (psycholog kliniczny) zajęcia ze sposobów radzenia sobie ze stresem spowodowanym chorobą prowadzącą do niepełnosprawności są dla uczestników bardzo przydatne w życiu codziennym.

Ośrodek ten aktywizuje i zatrudnia osoby z niesprawnością z którymi uczestnicy projektu mieli możliwość rozmowy i wymiany doświadczeń.

Wieczorem przy ognisku, w bardzo miłej atmosferze i przy pięknej pogodzie śpiewaliśmy piosenki harcerskie i obozowe, które intonował jeden z uczestników Jan W. za co bardzo mu dziękujemy.

|E.M.

 

Krzyżewo

Utworzono dnia 08.09.2019, 15:09

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Starostwo Powiatowe

Urząd Miejski

Integracja

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 25

W poprzednim tygodniu: 24

W tym miesiącu: 73

W poprzednim miesiącu: 145

Wszystkich: 7647